Receptioner hotel

Iti dorești un loc de muncă in varf de munte? Te așteptam in echipa Ana Hotels Poiana Brașov!
Angajam receptioner cu zambet larg și atitudine prietenoasa!

Responsabilitatile tale sunt:
• Intampinarea oaspetilor într-o maniera politicoasa si de ajutor
• Efectuarea procedurilor de check-in, check-out și schimbare de camera în sistemul Opera
• Promovarea serviciilor și facilităților hotelului.

Cerintele noastre sunt:
• experienta in domeniu minim un an
• calificare in domeniu
• cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
• cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala constituie avantaj
• disponibilitate la program in ture
• placerea de a lucra cu oamenii.

Oferim:
•pachet salarial atractiv
•tichete de masa de 15 lei/zi
•transport asigurat din Livada Postei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ANA HOTELS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ANA HOTELS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ANA HOTELS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?