Receptioner hotel

Candidatul ideal:

  • calificare in domeniu;
  • experienta pe un post similar;
  • cunostinte foarte bune de limba engleza, alta limba straina de circulatie internationala constituie un avantaj;
  • cunostinte foarte bune de calculator (Opera, MS Office);
  • abilitati de comunicare si negociere;
  • persoana organizata, responsabila, sociabila, energica, motivata
  • aspect placut, prezenta agreabila;
  • disponibilitatea de a lucra in ture.

Responsabilitati:

  • preluarea, inregistrarea si cazarea cientilor;
  • incasarea platilor efectuate de clienti;
  • gestionarea/solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor;
  • promovarea catre client a ofertei de produse si servicii a hotelului.

 Hotelul este situat in Calimanesti, Rm. Valcea.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CAROLIN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CAROLIN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CAROLIN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?