RECEPTIONER MARFA

Compania SUK-PLASTICS SRL producatoare de componente de inalta precizie din plastic pentru industria automotive angajeaza

- experienta in gestiune
- seriozitate
- persoana dinamica
- rezistenta la efort fizic
- spirit comercial
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

- studii medii/superioare

-experienta intr-o companie de productie, domeniul automotive minim 2 ani

-Cunostinte si experienta de lucru in sisteme ERP (SAP…)

Descrierea jobului

MISIUNEA POSTULUI: receptioneaza si controleaza - in mare si in amanunt - din punct de vedere al cantitatii si calitatii, marfa ce intra in fabrica si asigura corelatia intre comenzi si receptii.

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- la sosirea unei livrari verifica existenta unei comenzi prealabile si verifica corelatia intre comanda si livrare
- efectueaza receptia fizica a marfii
- descarca marfa si o preia de pe rampa
- controleaza marfa din punct de vedere al cantitatilor si calitatii, in mare si in amanunt
- la solicitarea sefului direct, cântareste si aplica etichete de pret pe produse
- introduce in sistemul informatic intrarile si retururile de marfa
- duce marfa la locurile de depozitare
- verifica integritatea ambalajelor si marfurilor
- asigura curatenia rezervei (depozitul magazinului) si a spatiilor de depozitare

SE OFERA:
- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute

-contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SUK - PLASTICS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SUK - PLASTICS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SUK - PLASTICS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?