Receptioner/ Receptionera

Hotel Pik Elegance 4****, angajeaza Receptioner/ a

CANDIDATUL IDEAL:
- Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta
- Amabilitate si perserverenta;
- Rezistenta la stres si munca sustinuta;
- Organizare si spirit de echipa;
- Seriozitate si onestitate;
- Flexibil si ambitios;
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Cunoasterea programului de gestiune hoteliera Medalion reprezinta un avantaj !

DESCRIEREA POSTULUI
- Aplica politicile tarifare ale companiei,
- Efectueaza operatiile legate de check-in (verificare documente, incasare contravaloare sejur, facturi),
- Opereaza in sistemul de gestiune hoteliera rezervarile si informatiile legate de sejur,
- Transmite departamentelor interesate comenzile sau solicitarile speciale ale clientilor,
- La check-out, efectueaza verificarile obisnuite, inclusiv a soldurilor restante de plata.
- Face incasarile si abonamentele pentru piscina acoperita !

VINO ALATURI DE NOI SI VEI AVEA UN SALARIU ATRACTIV SI MULTE ALTE BENEFICII !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PIK ELEGANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PIK ELEGANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PIK ELEGANCE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?