Complex Turistic Hanul Muresenilor are disponibil un post de receptioner cu experienta.

Descrierea jobului:

- asigurarea serviciilor de informare, rezervare si cazare pentru oaspetii hotelului;
- preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti;
-mentinerea disponibilitatii si tarifele actualizate pe site-urile de promovare
- primirea si cazarea clientilor;
- intocmirea actelor necesare cazarii clientilor;
- promovarea serviciilor hotelului;
- solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;
- medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.

Candidatul ideal:
- studii medii;
- diploma de calificare in domeniu;
- cunoasterea programului de operare Medallion reprezinta un avantaj;
- bune cunostinte de operare pe calculator;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- prezenta agreabila, amabilitate, abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- abilitati de planificare si organizare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COMPLEX TURISTIC HANUL MURESENILOR SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COMPLEX TURISTIC HANUL MURESENILOR SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COMPLEX TURISTIC HANUL MURESENILOR SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?