RECEPTIONIST / A FACTURI (full time)

Receptionist/a facturi in cadrul dep. Achizitii

Responsabilitati:

  • Preluarea, expedierea şi distribuirea corespondenţei;
  • Organizarea şi arhivarea documentelor specifice şi a corespondenţei;
  • Redactarea de scrisori, adrese sau alte documente;
  • Elaborarea şi administrarea corespondenţei;
  • Preluarea şi prelucrarea facturilor;
  • Preluarea telefoanelor, a faxurilor, a email-urilor;
  • Realizarea de rapoarte;
  • Cererea de oferte pentru diverse servicii şi produse;
  • Verificarea şi arhivarea contractelor.

Cerinte:

  • Studii medii/superioare;
  • Cunostinte operare PC: WINDOWS, MS OFFICE, INTERNET EXPLORER, OUTLOOK;
  • Receptivitate, seriozitate, corectitudine;
  • Abilitatea de a comunica usor si deschis la toate nivelurile ierarhice;
  • Comunicarea informaţiilor cu amabilitate, promptitudine şi profesionalism;
  • Spirit organizatoric, cu o foarte buna capacitate de a aloca sarcini si resurse in mod eficient;
  • Capacitate de concentrare si atentie distributiva;
  • Capacitatea de a urmari si executa mai multe sarcini in paralel.

Informatii/oferta:

  • Locatia postului: cladire de birouri in zona Aviatiei
  • Forma de angajare: contract de munca temporara (cu posibilitatea de prelungire)
  • Durata contractului: 12 luni cu posibilitatea de prelungire
  • Program de lucru: Lu-Vi, 08:30-17:00 (30 min pauza de masa incluse)
  • Pachet salarial oferit: 2000 – 2500 lei net + tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucrata in functie de nivelul de experienta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Wise Human Systems SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Wise Human Systems SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Wise Human Systems SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?