Receptionist cabinet veterinar

Candidatul ideal

-abilitati de comunicare si relationare
-zambetul profesional absolut obligatoriu
-amabilitate
-calm
-empatie
-spontaneitate
-responsabilitate
-iubitori ai animalelor de companie

Descrierea jobului

-primeste clientii (insotitori cu animale de companie si nu numai) care intra in cabinetul veterinar ,indiferent de adresabilitate si ajuta la acomodarea acestora.
-oferirea de informatii catre clienti si vizitatori,redirectionari si programari diverse
-rezolvarea reclamatiilor clientilor sau vizitatorilor
-intocmirea documentelor de evidenta si raportare a activitatii
-supravegherea in permanenta a clientilor, preocupandu-se de buna lor deservire si informare corecta.
-asigurarea unui climat de destindere si armonie
-promovarea imaginii organizatiei

Descrierea companiei

CERTOVET este un cabinet medical veterinar care are menirea de a veni in ajutorul animalelor de companie.
Suntem in permanenta dezvoltare si dorim sa ne extindem echipa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Certovet pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Certovet pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Certovet locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?