Receptionist laborator

Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

  • Cunostinte avansate de operare PC.
  • Abilitati de comunicare si relationare.
  • Atentie distributiva si seriozitate.
  • Cunostinte medicale, experienta anterioara constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Inregistrarea probelor si redactarea documentelor insotitoare.
  • Eliberarea rezultatelor catre pacienti.
  • Preluarea apelurilor telefonice.
  • Xeroxarea si scanarea documentelor.
  • Completarea tuturor datelor pacientilor in program.

Centrul National de Consiliere si Investigatii Genetice - Genetic Center Romania, parte din reteua Regina Maria- are o acoperire la nivel national si efectueaza analize citogenetice, analize de biologie moleculara si farmacogenetica.
Echipa Genetic Center este formata din medici geneticieni, biologi, chimisti, asistenti medicali, registrator medical, precum si reprezentanti medicali (Bucuresti, Cluj , Brasov, Sibiu, Iasi).
Suntem furnizori de servicii in spectrul analizelor genetice pentru Spitale sau Clinici Medicale de Stat si private din majoritatea oraselor reprezentative din Romania.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Genetic Center pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Genetic Center pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Genetic Center locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?