Receptionist

Postul este locat in Mogosoaia. Se asigura transport dus-intors din Bucuresti.

RESPONSABILITĂŢI:

- Ofera suport in relatia cu clientii externi prin preluarea apelurilor telefonice si fluxul informational inspre si dinspre cei vizati;

- Gestioneaza aparatura de protocol (aparate de cafea, aparate de apa, etc) aflata in sediul central;

- Gestioneaza salile de intalniri si se asigura de prezenta elementelor de protocol (apa, cafea, ceai, etc);

- Transmite, administreaza si urmareste corespondenta externa (clienti, firme de curierat, etc);

- Monitorizeaza presa de specialitate;

- Intocmeste necesarul de papetarie pentru sediul central;

- Redacteaza diverse scrisori, e-mailuri, informari si efectueaza traduceri ale documentelor uzuale.

CERINŢE:

- Cunoştinţe medii de limba engleză;
- Cunostinte medii de operare calculator: Excel, Word, Power Point;
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj.

PROFIL CANDIDAT:

- Buna capacitate organizatorica;
- Abilitati bune de comunicare;
- Seriozitate, dinamism, spirit de echipa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?