Receptionista & Beauty Consultant

nespecificat

Candidatul ideal

  • Candidatul pentru acest post trebuie sa fie o persoana organizata, sociabila, orientata catre client, cu bune abilitati de comunicare si cu o buna prezenta de spirit;
  • Cunostinte si tehnici avansate de vanzare sunt necesare pentru desfasurarea acestei activitati;
  • Experienta pe partea de receptie / secretariat este necesara pentru desfasurarea acestei activitati;
  • Persoana ordonata, comunicativa, punctuala si adaptabila circumstantelor;
  • Cunostinte medii / bune de operare PC: Word, Excel & Internet Browsing;
  • Familiar cu Google Calendar si aplicatii de programare online (se va oferi training);
  • Familiar cu gama de tratamente estetice (injectari cu acid hialuronic, botox, etc.)

Descrierea jobului

Descrierea jobului receptie / secretariat

  • Angajata pe acest post va trebui sa gestioneze corespondenta electronica, apelurile telefonice, programarile pacientelor;
  • Desfasoara activitati de receptie si protocol cu specific medical respectiv:
  • Programeaza pacienti care suna pentru consultatii;
  • Efectueaza inregistrarile pe casa de marcat a tuturor incasarilor serviciilor medicale din clinica: consultatii, injectari, controale, etc.
  • Tine evidenta incasarilor si predarea ZET-ului corespunzator incasarilor inregistrate
  • Indruma si ofera pacientilor informatiile cu caracter medical solicitate.
Descrierea jobului vanzari
  • Creaza si prezinta pachete de tratamente estetice si dermatologice pacientilor aflati in clinica cat si la telefon (se va oferi training initial);
  • Cunoaste lista completa de tratamente estetice si dermatologice pentru o informare corecta si completa a pacientilor (se va oferi training initial);
  • Cunoaste lista completa de cosmetice medicale (creme) si va realiza vanzarea acestora in clinica cat si online;
  • Preia si expediaza comenzile generate pe shop-ul online DermaBeauty;

Clinica DermaBeauty reprezinta un standard de inalta calitate in randul clinicilor de estetica medicala si dermatologie in Bucuresti cu o vechime de peste 4 ani in domeniu. Vrei să faci parte din echipa noastra? Eşti o persoana responsabila, sociabila si entuziasta? Excelent! In cazul acesta te rugam sa aplici la acest anunt sau sa ne trimiti un CV cu poza la [email protected]