Recrutor Junior

Cerinte:
- Studii superioare finalizate
- Entuziasm si proactivitate
- Abilitati excelente de comunicare si relationare
- Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp
- Auto-motivare si spirit de echipa
- Limba Engleza nivel mediu-avansat.

Responsabilitati:
- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare
- Selecteaza si contacteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de cerintele
postului
- Participa la interviuri împreună cu managerul
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
- Intocmirea diverselor rapoarte periodice
- Comunicare permanenta intre membrii echipei privind statusul proiectelor de recrutare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TALENT STREAM pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TALENT STREAM pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TALENT STREAM locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?