Referent achizitii material lemnos

Cerințe:

Persoană proactivă și cu încredere în sine; dinamică, entuziastă, autodidactă și orientată către rezultate.

Receptivă, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii

Capacitate de muncă în echipă

Orientare spre client

Cunoștințe de limba engleză nivel conversațional

Abilități de utilizare a pachetului MS Office (în special Excel, Power Point)

Constituie avantaj:

Experiență în domeniul achiziții și/sau producție

Studii superioare finalizate.

Responsabilități:

Introduce zilnic datele referitoare la cantitatea de materie primă achiziționată

Efectuează controlul prețurilor comenzilor de aprovizionare lansate în sistem

Efectuează și urmărește transferul de materia primă din sistem către departamentul de producție

Elaborează diverse rapoarte cu privire la prețurile de achiziție

Efectuează propuneri de imbunătătire a procedurilor și instrumentelor de lucru în scopul eficientizării proceselor interne

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Tichete de masă

Tichete cadou pentru diferite ocazii

Transport asigurat pe ruta Tg-Mureș- Reghin

Asigurare de accidente

Cursuri de calificare și instruire

Ajutoare sociale (deces, nașterea copilului)

Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kastamonu România SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kastamonu România SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?