Referent Comert Exterior

Postul de Referent Comert Exterior face parte din departamentul Aprovizionare

Responsabilitati:

  • Mentine si dezvolta relatia cu furnizorii externi
  • Crearea si confirmarea comenzilor de aprovizionare
  • Opereaza modificari de pret si termen
  • Solutioneaza neconformitati la receptia comenzilor
  • Opereaza Migo (intrari de bun)

Cerinte:

  • Persoana atenta la detalii si analitica
  • Competente de comunicare
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Capacitatea de a lucra si a respecta termene limita
  • Cunoasterea lb engleze
  • Cunoasterea pachetului Office

Beneficii:

  • Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
  • Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
  • Mediu de lucru modern
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari
  • Program de lucru flexibil

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?