Confidential

Referent Junior SSM / SU

  • Confidential

Candidatul ideal

  • Studii universitare într-un domeniu tehnic;
  • Instruire în domeniul sănătății și securității în muncă (minimum 80 de ore);
  • Curs de protecție împotriva incendiilor – constituie un avantaj;
  • Experiență în domeniu min 2 ani;
  • Cunoștințe ale standardelor OHSASISISO14001 constituie avantaj;
  • Abilitatea de a fi auto-motivat / de a lucra independent;
  • Abilități de comunicare analitică, scrisă și verbală;
  • Cunoștințe de utilizare computer, inclusiv Microsoft Office Suite;
  • Nivel mediu de limba engleză (scris și vorbit);
  • Permis auto cat B.

Responsabilități

  • Urmareste stadiul de conformare cu cerintele legale SSM, SU, si implementeaza masuri pentru prevenirea eventualelor neconformitati;
  • Participa la realizarea auditurilor interne si urmarirea statusului de implementare a actiunilor corective;
  • Mentine o relatie permanenta cu furnizorii externi de servicii SSM, SU, RSVTI si medicina Muncii, asigurandu-se ca acestia au intocmit documentatia aferenta;
  • Mentine o relatie permanenta cu autoritatile de stat pentru zona sa de responsabilitate (ITM, ISU, etc);
  • Asigura implementarea, menținerea și monitorizarea tuturor conformității legale, procedurilor și politicilor companiei în domeniile sănătatea ocupațională, situații de urgență și siguranța muncii;

Beneficii

  • Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale;
  • Tickete de masa;
  • Lucrul intr-o echipa dinamica;
  • Acces la cursuri de specializare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?