Referent marketing (evenimente/amenajare agenții)

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Foarte bune cunoștințe de limba română
  • Limba engleză – nivel mediu
  • Cunoștințe MS Office
  • Disponibilitate de deplasare, permis conducere
  • Persoană organizată, riguroasă, punctuală
  • Abilități de comunicare

Atribuții:

  • Organizare evenimente (training, team building, evenimente)
  • Implementare standardului de amenajare în agențiile de vânzare
  • Identificare, evaluare și propunere de spații pentru agențiile de vânzare
  • Suport deschidere / mutare agenții de vânzare
  • Suport agenți vânzări și brokeri
  • Gestionare stocuri materiale promoționale

Beneficii:

  • Bonuri de masă, asigurare medicală, decontare transport
  • Mediu de lucru favorabil dezvoltării personale şi profesionale

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?