Referent Resurse Umane

Responsabilitati:

-recruteaza si desfasoara interviuri pentru ocuparea pozitiilor vacante din companie
-opereaza in sistemul de pontaj
-centralizeaza pontajele angajatilor
-gestioneaza dosarele de personal
-intocmeste documente specifice departamentului HR (contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare, etc)
-realizeaza diverse rapoarte specifice administrarii de personal
-intocmeste adeverinte si alte documente solicitate de salariati
-asigura respectarea procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane
-elaboreaza si actualizeaza fisele de post

Cerinte:

-studii superioare finalizate
-curs inspector de personal si alte cursursi specifice HR - conditie obligatorie
-cunostinte legislatia muncii
-engleza si/sau germana la nivel avansat
-foarte bune abilitati de comunicare
-persoana atenta la detalii si capabila sa pastreze confidentialitatea datelor cu care lucreaza
-capabila sa se inscrie strict in termenele stabilite pentru fiecare activitate
-bune cunostinte operare PC
-permis de conducere cat. B-conditie obligatorie

Beneficii:

-Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
-Formare profesionala continua;
-Posibilitatea de a lucra pentru o marca de renume, la standarde de calitate deosebite;

-Venituri motivante

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTO SCHUNN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTO SCHUNN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?