Cerinte:

  • studii superioare
  • experiența de minim 1 an  în  resurse umane
  • curs  de referent/inspector  resurse umane
  • domiciliul stabil în Oraștie sau împrejurimi
  •  cunoștinte de operare PC (Word, Excel, Power Point)
  • capacitatea de comunicare, relaționare și lucru în echipă;
  • aptitudini organizatorice, atenție sporită la detalii;
  • buna cunoaștere a legislației muncii

Responsabilități :
                   Asigurarea desfășurării  în bune condiții și la termen a activității de resurse umane : Revisal, angajări, modificări contracte de muncă, încetări  contracte, fise de post, cercetări disciplinare , adeverințe,  situații,  informări ,rapoarte , etc

         Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?