Regional Operational Director

Suficient de puternic pentru a fi director regional? La Profi este mai ușor să devii unul!

Verificați principalele 4 cerințe de mai jos:

- diplomă de licență în afaceri sau în domeniul conexe,

- dispus să călătorească zilnic în zona dedicată,

- experiență dovedită de minim 2 ani ca senior în poziție de management în domeniul retail;

- capacitatea de a lua decizii critice sub presiune.

Mai aproape de locul de muncă visat dacă ai:

- excelente abilitati organizatorice,

- competență de comunicare eficientă,

- managementul timpului si al oamenilor.

Responsabilitatile locului de munca:

- să creeze planuri și cote regionale de vânzări în conformitate cu obiectivele de afaceri,

- sprijin directorul de vânzări zona cu operațiuni zilnice pe teren,

- evaluează performanța regiunii și a magazinului,

- raportează rezultatele vânzărilor regionale,

- prognoza profiturilor trimestriale si anuale,

- identifică nevoile de angajare, selectează și instruiește directorii de vânzări de zonă,

- intocmeste si revizuieste bugetul anual pentru zona de responsabilitate;

- analizează tendințele pieței regionale și descoperă noi oportunități de creștere,

- abordați problemele potențiale și sugerați soluții prompte.

Fiind unul dintre #OameniiDeLaProfi:

- oportunitati profesionale excelente,

- antrenamente,

- bonusuri de performanta,

- o platformă dedicată cu beneficii și reduceri de la mulți parteneri.

Aplica acum!

Descrierea Companiei:

De aproape 22 de ani, Profi se dezvoltă continuu, într-un mod foarte accelerat. Are peste 1.600 de magazine în peste 770 de localități și va deschide sute de noi magazine în următorii ani.

Profi, o rețea modernă de retail românească, este cel mai mare angajator din țară și se mândrește cu peste 2.000 de colegi promovați anual.

În 2021, Profi a introdus un nou concept de magazin. Pe baza succesului său, se va extinde în întreaga rețea de magazine. Acesta este un motiv de bucurie și definește încă un pas important în evoluția companiei.

Povestea Profi nu are sfârșit, ci doar capitole noi, care prind contur împreună cu toți colegii noștri și anunță transformări semnificative!

Abia așteptăm să aflăm mai multe despre tine și să ne cunoaștem.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Profi pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Profi pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Profi locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?