Regional Sales Manager - Iasi

Despre EuCeMananc:

EuCeMananc, este un proiect timișorean început în anul, fiind în același timp și singura platformă romanească în piața națională de food delivery; iar de curand suntem parte a grupului eMAG, un alt proiect romanesc, pionier și lider în piața de e-commerce regională. În momentul de față avem operatiuni în 19 orașe din România și peste 700 de restaurante partenere.

Punem multă pasiune în ceea ce facem, suntem o companie tânără, ambițioasă și agilă. Vrem să fim prezenți în fiecare oraș și să fim prima platformă la care se gandesc consumatorii atunci cand iși doresc să comande mancare. Am dezvoltat acest proiect cu gândul de a deveni lideri în calitate. Vrem sa ajungem la nevoile de baza ale consumatorului prin tehnologie, construind o relație de încredere cu clienții nostri dar si anticipandu-le nevoile, prin dezvoltarea unor servicii de calitate si o simplificare a experienței de cumparare.

Responsabilitățile tale:

Gestionarea responsabilă a regiunii din punct de vedere al vânzărilor;

Stabilirea obiectivelor de vânzări și KPIs, în conformitate cu strategia companiei;

Dezvoltarea vânzărilor pe zona în care vei activa;

Menținerea și îmbunătățirea relației profesionale cu clienții din portofoliu;

Întocmirea de statistici, rapoarte și transmiterea lor către management.

Ne dorim de la tine:

Experiență în vânzări de minimum 1-2 ani;

Abilități de comunicare, negociere, organizare și planificare;

Să fii o persoană dinamică cu o gândire constructivă, orientată spre rezultate;

Cunoștințe de operare PC;

Disponibilitate pentru deplasări pe teren (60% activitate pe teren);

Deții permis de conducere categoria B.

Îți oferim:

Pachet salarial motivant + bonusuri de performanță;

Laptop și telefon mobil;

Mediu de lucru profesional într-o companie în plină expansiune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?