Regional Sales Manager - RSM

Angajam RSM pentru judetele Prahova si Dambovita,

IALOMITA, CALARASI, CONSTANTA

Candidatul ideal

NUMAI DIN DOMENIUL MATERIALELOR DE CONSTRUCTII

Daca esti o persoana dornica sa se dezvolte profesional si personal, iti oferim oportunitatea sa iti realizezi obiectivele alaturi de noi. Experienta de lucru in industria materialelor de constructii este OBLIGATORIE! Portofoliul de clienti este OBLIGATORIU!

Descrierea jobului

Cum arata o zi de lucru la noi?

  • vei vizita clientii de pe zona ta
  • vei transmite clientilor oferte si vei urmari comenzile.
  • vei urmari incasarea facturilor emise
  • vei mentine relatia cu clientii existenti si vei promova produsele noastre catre clienti noi
  • vei face un rezumat al activitatii tale zilnic

Cum te primim?

  • cu bratele deschise
  • cu o masina de serviciu pe care o poti folosi full time
  • cu telefon si laptop de serviciu
  • cu contract de munca
  • cu salariu fix si cu bonusuri foarte motivante1-2500EURO
  • cu o baza de clienti
  • cu un portofoliu foarte mare de produse
  • scolarizari regulate cu Tehnicienii nostri

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la THERMOSYSTEM CONSTRUCT CORPORATION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la THERMOSYSTEM CONSTRUCT CORPORATION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are THERMOSYSTEM CONSTRUCT CORPORATION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?