Reglor la masini de prelucrare a maselor plastice

Candidatul ideal

1. Experienta intr-o pozitie similara minim un an,
2. Disponibilitate pentru program in 4  schimburi,
3. Bun lider : abilitatea de a conduce oameni, de a obtine suportulor de ai instrui si evalua, in vederea obtinerii rezultatelor asteptate,
4. Constituie avantaje: limba straina(engleza sau germana), autorizatie ISCIR pentru moto si pod rulant.

Descrierea jobului

1. Este responsabil cu organizarea procesului tehnologic si organizarea personalului de pe schimbul pe care il coordoneaza,
2. Este responsabil cu asigurarea standardelor de calitate din procesul productiv,
3. Este responsabil din punct de vedere tehnologic de functionarea procesului de productie si implicit de functionarea tuturor utilajelor din dotare,
4. Este responsabil cu respectarea parametrilor de injectie, cu incadrarea in timpul de ciclu stabilit si cu diminuarea permanenta a nivelului rebuturilor la masinile de injectie,
5. Urmareste si raspunde de respectarea realizarii productiei planificate la termenul stabilit prin programul de productie .

Descrierea companiei

Companie elvetiano-romana cu aproape 300 de angajati din Timisoara, activa in industria automotive dar si in alte industrii, specializata pe injectia de mase plastice, productia de matrite pentru injectia de mase plastice si montaj.
Compania este dotata cu tehnologie noua, de ultima generatie fiind orientata atat spre clienti cat si spre proprii angajati cu focus pe transparenta si onestitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOVENTA ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOVENTA ROMANIA S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOVENTA ROMANIA S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?