REGLOR MASINI MENTENANTA - AUTOMOTIVE

Responsabilitati

-efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica ,mecanica,pneumatica si hidraulica,
-realizeaza inspectiile periodice (zilnice ,lunare,anuale) asupra instalatiilor ,
- raspunde de buna functionare a utilajelor din productie ,
-raspunde de calitatea lucrarilor efectuate .
Cerinte
- experienta in domeniu minim 1 an;
- studii medii, specializare electrica , electromecanica , mecanica sau hidraulica
-limba engleza reprezinta un avantaj ,
-experienta in industria maselor plastice reprezinta un avantaj ,
- viteza de reactie si de luare a deciziei in cazul defectiunilor majore.
- cunostinte echipamente si actionari hidraulice/pneumatice .

Oferta:

pachet salarial atractiv
prima de Craciun si de Pasti
tichete de masa
servicii medicale gratuite

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?