Reglor / Mașinist la maşina de ambalat

Candidatul ideal

Disponibilitate pentru lucrul în ture
Cunoştinţe tehnice de baza
Experienţa anterioară pe utilaje de producţie constituie avantaj

Descrierea jobului

Acţionează şi supraveghează maşinile de ambalat sau etichetat
Setează şi reglează parametrii mecanici ai maşinilor de ambalat sau etichetat
Alimentează utilajele cu materialele necesare
Verifică executarea comenzilor

Îți oferim:

Salariu motivant
Al 13-lea salariu
Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi
Primă de Paște și Crăciun
Sporuri plătite
Primă de prezență
Abonament privat de sănătate
Transport asigurat sau decontat
Mediu plăcut de lucru, șansa să te dezvolți.

Ai prieteni care ar fi interesati de acest post?

Ii poti recomanda si puteti lucra impreuna!

Asteptam CV-ul dumneavoastra!

Adresa: Bulevardul Griviței, nr. 1x, după Dedeman

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VARTA Microbattery SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VARTA Microbattery SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VARTA Microbattery SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?