Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL

Reglor

  • Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Cerințe: Studii tehnice in domeniul mecanic;

Cunostinte de desen tehnic;

Cunostinte programare CNC;

Experienta pe un post similar de minimum 1 an (pentru pozitia de Reglor - incepator)/ minimum 3 ani (pentru pozitia de Reglor - nivel mediu)

Cunostinte de limba engleza, spaniola reprezinta avantaj.

Responsabilități: Mentine si supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor din dotare in parametrii tehnici impusi;

Realizeza activitati de reglare/setare masini de injectie pentru obtinerea caracteristicilor de calitate si productivitate;

Completeaza documentatia specifica activitatii;

Executa lucrari de intretinere preventiva/predictiva, reparatii curente si capitale ale masinilor de injectie si utilajelor din cadrul sectiei;

Participa la implementarea si validarea de produse noi.

Se ofera:

Posibilitatea de a lucra in 3 schimburi, de luni pana vineri;

Se acorda prime lunare in functie de rezultate, tichete de masa, tichete cadou de sarbatori;

Transport asigurat;

Bonusuri acordate la 6 luni de la angajare si la 1 an vechime in cadrul companiei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 09.00 si 17.00 la telefon: -ascuns-sau e-mail: [email protected] Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Public Euroconsulting | SC Public Euroconsulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?