Relatii clienti- limba MAGHIARA

Candidatul ideal

Esti gata sa faci un pas in cariera ta?
Cunosti limba MAGHIARA la un nivel mediu sau avansat?
Consideri ca ai abilitati excelente de comunicare, de operare PC, viteza de tehnoredactare si iti place sa lucrezi in echipa?
Esti orientat catre client si poti gasi rapid solutii?
Detii bune abilitati organizatorice?

Daca raspunsul este "DA", atunci tu esti persoana pe care o cautam!

Cerinte:

  • limba maghiara- nivel avansat
  • cunostinte operare PC
  • cunostinte de limba engleza si limba romana- reprezinta un avantaj
  • abilitati creative de solutionare a problemelor
  • bune abilitati de comunicare scrisa si orala
  • experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Pozitia presupune oferirea de informatii clientilor avand la baza datele si conditiile contractuale
Este o activitate de preluare a solicitarilor telefonice dar si comunicari scrise prin email, chat, scrisori si alte sarcini administrative dupa perioada de training.
Deoarece ne dorim ca angajatii companiei noastre sa ramana mereu motivati, oferim un pachet salarial competitiv format din: Salariu fix + bonus de performanta + bonuri de masa.

De asemenea, oferim si alte beneficii precum:

  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata
  • Programe interne de dezvoltare profesionala (in domeniul vanzarilor, Excel, Soft skills etc)
  • Oportunitati reale de avansare - echipa de Management este aproape exclusiv aleasa dintre angajatii entry level
  • Spatiu de lucru modern, birou open space
  • Asigurare medicala privata si un discount substantial pentru asigurarea membrilor familiei
  • Reduceri in cadrul mai multor sali de Fitness din Brasov si nu numai
  • Organizare periodica de evenimente tematice si competitive pentru membrii echipei CCC

Descrierea companiei

Cu 22 locatii in 11 tari si peste 8K de profesionisti, CCC este una dintre companiile de top din Europa, oferind servicii de customer care la cel mai inalt nivel.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CCC pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CCC pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CCC locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?