Reprezentant comercial magazin piese industriale

Descrierea responsabilitatilor:

- Comercializarea produselor industriale / pieselor de schimb din magazin (rulmenti, curele, echipamente de protectie, lanturi, elemente de etansare, organe de ansambalre...)
- Identificarea pieselor, ofertare, facturare
- Recepţia produselor, pregătirea produselor comandate din magazin pentru livrare la utilizatori finali
- Responsabilitate asupra gestiunii magazinului: stocuri, vanzari, profit, preturi, inventare.
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti,
- Urmarirea realizarii planului de vanzari pe magazin

BENEFICII:
- Bonuri de masa;
- Traninguri profesionale gratuite

- Sistem de bonusare

Cerinte:

* Experienta intr-un post similar de minim 2 ani
* Studii medii tehnice
* Abilitati de comunicare; vanzare si negociere
* Cunistinte utilizare PC
* Permis de conducere cat B

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Adix Technik SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Adix Technik SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Adix Technik SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?