Reprezentant comercial regiunea vest (BH, AR, TM)

LGT Proiect este o companie cu management tânăr, dinamic care oferă soluții informatice integrate fermelor atât pe sectorul vegetal, cât și pe zootehnie. Suntem unic distribuitor pentru sisteme de management agricol, sisteme de agricultură de precizie, sisteme inovative (ex. cântărire animale fără cântar).

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă dinamic, plin de satisfacții profesionale, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, și să câștigi pe măsura rezultatelor tale la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Descrierea jobului:

  • Prospectarea pieții
  • Identificarea potențialilor clienți, menținerea permanentă a contactului cu fermieri
  • Identificarea datelor de contact al marilor fermieri (al proprietarilor)
  • Organizare și participare la prezentarea ofertelor
  • Consilierea clienților în procesul de identificare a nevoilor concrete
  • Promovarea/Vânzarea sisteme informatice integrate și de precizie
  • Participare la evenimentele de profil agricol (târguri, expoziții, conferințe)
  • Urmărirea derulării și finalizării contractelor (plată, livrare, recepție, punerea în funcțiune)

Competențe necesare/Cerințe:

  • Capacitatea de a lucra independent
  • Orientare către client si rezultate
  • Dorință de afirmare și câștig pe măsura rezultatelor excepționale
  • Abilități excelente de comunicare
  • Permis de conducere cat. B
  • Constituie avantaj
    • Experiență anterioara in vânzări (produse pt. agricultori, asigurări, IT)

Ce îți oferim / Beneficii:

  • Tu decizi salariul de bază în funcție de rezultate asumate
  • Bonusuri consistente în funcție de numărul contractelor încheiate
  • Training-uri și suport individual pentru atingerea rezultatelor
  • Vânzare servicii Premium de care clienții sunt încântați
  • Posibilitate de a devenii regional sales manager

Procedura de selecție, dacă sunteți interesați:

  • Se transmite CV și o scurtă descriere de ce v-ar interesa o astfel de poziție, care sunt ambițiile personale pe terment scurt mediu
  • Pe baza descrierilor v-om selecta aplicații ambițioși și convingători și v-om avea o primă discuție telefonică/skype
  • Cu cei care ne conving că chiar doresc să lucrăm împreună o să ne vedem și personal
  • Dacă impresiile bune sunt reciproce, ne înțelegem și începem treaba
  • Spor!

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LGT PROIECT pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LGT PROIECT pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are LGT PROIECT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?