Reprezentant comercial Tehnic

nespecificat

Candidatul ideal

- dinamic, organizat, riguros, cu cunostinte tehnice in constructii (constituie avantaj) pentru Aradj; Timisoara; Bucuresti si in auto(constituie avantaj) pentru Bistrita; Hunedoara;
- abilitati de comunicare,
- cunostinte PC ( M Office),

Descrierea jobului

VANZARI DIRECTE.

Identificarea potentialilor clienti, prezentarea produselor (catalogul), identificarea necesitatilor, intocmirea ofertelor de pret, intocmirea comenzilor, urmarirea incasarilor, completarea formularelor interne.

Beneficii:
- masina de serviciu(Logan, VW Polo, Jetta, Honda, Audi A3, Mercedes C 180), telefon de servici, tableta cu internet mobil, pregatire in tara si strainatate, salariu fix+ comision din incasari, bonuri de masa, bonusuri pentru indeplinit target-uri, prime, posibilitati promovare.

Reprezentant comercial Tehnic VANZARI DIRECTE: ORGANE NORMATE DE ASAMBLARE SI FIXARE, CHIMICE TEHNICE, PRODUSE PENTRU TEHNICA GAURIRII, TAIERII, POLIZARII, SLEFUIRII, FILETARII, PRODUSE PENTRU PROTECTIA SUPRAFETELOR, PROTECTIA MUNCII, SCULE MANUALE, ELECTRICE SI PNEUMATICE, PRODUSE PENTRU TEHNICA SUDURII, MIC UTILAJ PENTRU SERVICE AUTO, TEHNICA DIBLURILOR, TEHNICA DIAMANTATA...