Reprezentant comercial tehnic

Descrierea postului:

  • identificarea potentialilor clienti,
  • identificare necesitati
  • prezentare produse(catalog),
  • efectuat demonstrati
  • intocmire oferte de pret,
  • intocmit comenzi si negociat
  • urmarit si efectuat incasari,
  • completat formulare interne

Cerinte

  • inclinatii si cunostinte tehnice in CONSTRUCTII pentru: ARAD; CONSTANTA; BUCURESTI;TIMISOARA (constituie avantaj) si cunostinte tehnice in AUTO pentru SIBIU;HUNEDOARA;BISTRITA;MARAMURES; (constituie avantaj)
  • permis cat B,
  • experienta in vanzari tehnice (constituie avantaj),
  • seriosi, organizati, abilitati de comunicare, tineri, dinamici,

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • autoturism(Logan, VW Polo,  VW GOLF; AUDI A1; Audi A3, Mercedes C 180)
  • telefon,
  • tableta cu internet mobil,
  • bonuri de masa pentru zilele lucratoare,
  • VENIT: salariu fix+comision din incasari+bonusuri+prime
  • pregatiri periodice specifice postului in tara si strainatate,
  • posibilitati de avansare.

8 Pozitii Deschise.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALBERT BERNER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALBERT BERNER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALBERT BERNER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?