Reprezentant medical Bacau

Expand Health Romania recruteaza o pozitie de Reprezentant Medical in cadrul unei companii ce detine un portofoliu de suplimente si dispozitive medicale.

Candidatul ideal este absolvent de studii superioare si are minim 2 ani experienta in promovarea medicala.

Candidatul ideal

  • absolvent de studii superioare, ideal studii medicale sau conexe;
  • experienta de 2 ani in promovarea medicala;
  • abilitati excelente de invatare si comunicare;
  • atitudine proactiva si nivel de persuasiune ridicat;
  • abilitati bune de negociere;
  • disponibilitatea de a desfasura activitate de teren;
  • cunostinte bune de operare PC (Microsoft Office);
  • permis de conducere cat. B si experienta in trafic.

Descrierea jobului

  • promovarea produselor din portofoliu catre medici de familie, specialisti si farmacii din judetul Bacau si zone limitrofe;
  • indeplinirea obiectivelor individuale si contribuirea la realizarea obiectivelor companiei;
  • initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii;
  • respectarea numarului de vizite zilnic si pregatirea planurilor de actiune viitoare;
  • intocmirea rapoartelor de activitate zilnica si lunara.

Beneficii

  • pachet salarial motivant;
  • traininguri de pregatire profesionala;
  • instrumente de lucru: telefon, tableta, masina;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?