Reprezentant Medical

Responsabilitati:

  • Cresterea gradului de cunoastere a campaniilor si promotiilor Farmaciilor Help Net;
  • Asigurarea informațiilor necesare cu privire la produse si materiale promotionale;
  • Consolidarea imaginii companiei pe zona desemnata;
  • Propune strategii de diferentiere si promovare.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte operare PC;
  • Experienta in promovarea medicala;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Permis de conducere categoria B.

Beneficii:

  • Abonament la Clinica Medicala privata;
  • Asigurare de viata;
  • Accesul la programe de training specializate si pregatire profesionala;
  • Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?