Reprezentant Medical

 Cerinte

    •   Studii superioare (medicina, farmacie, chimie, biochimie)
    •   Experienta de minim 1-2 ani pe o pozitie similara in domeniul farmaceutic
    •   Persoana energica, proactiva, dedicata
    •   Abilitati de vanzare si negociere
    •   Capacitate de persuasiune
    •   Abilitati de comunicare si relationare
    •   Persoana bine integrata social, orientata spre stabilirea continua de noi contacte
    •   Viziune strategica si capacitate de implementare
    •   Abilitati de organizare si planificare
    •   Disponibilitate pentru activitate de teren
    •   Permis de conducere cat. B

Responsabilitati

    • Promoveaza etic serviciile si produsele companiei – conform strategiei de marketing & sales – la medicii specialisti, medicii de familie in cadrul cabinetelor medicale, clinicilor si policlinicilor din aria alocata;
    • Initiaza si mentine o buna relatie cu medicii din zona de responsabilitate;
    • Identifica oportunitati de dezvoltare in mod continuu si elaboreaza programe specifice in acest sens;
    • Monitorizeaza activitatile concurentei si propune strategii de diferentiere superiorului ierarhic;
    • Intocmeste rapoarte de activitate periodice.

Beneficii

    • Pachet salarial atractiv;
    • Bonus de performanta;
    • Preturi promotionale la clinici private;
    • Program de dezvoltare şi instruire continua.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?