Confidential

REPREZENTANT MEDICAL

  • Confidential

REPREZENTANT MEDICAL IASI/CLUJ-NAPOCA/BUCURESTI - COMPANIE FARMACEUTICA MULTINATIONALA

CONDIŢII MINIME DE:

  • studii superioare finalizate (avantaj studii de specialitate - Farmacie, Medicina, Biochimie/ Chimie/ Biologie)
  • permis de conducere categoria B
  • operare cu MS Office
  • experienta in industria farmaceutica: minim 2 ani, experienta pe urmatoarele arii terapeutice constituie un mare avantaj: Dermatologie, Ginecologie, Urologie
  • excelente abilitati de comunicare si persuasiune
  • energie si pragmatism in atingerea obiectivelor asumate
  • deschidere pentru a invata lucruri noi si initiativa
  • bine organizat, dinamic si cu simt antreprenorial
  • abilitati de operare PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint);
  • cunoasterea limbii engleze - nivel mediu conversational
  • experienta comerciala/retail pentru promovare si/sau vanzare directa in farmacii.

Responsabilitati:

  • Identificarea și transformarea clienților potențiali in clienți activi prin activitatea de promovare si vânzare a produselor catre medici si farmacisti conform planului de vanzari si marketing;
  • Cresterea vanzarilor pe fiecare client in parte, ca urmare a activitatii de promovare a produselor;
  • Dezvoltarea si intretinerea relatiilor cu factorii de decizie din teritoriul alocat (Medici, Farmacisti);
  • Culegerea de informatii din teritoriu despre competitori;
  • Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare.

ABILITATI: seriozitate, capacitate de adaptare, capacitate excelenta de interrelationare, comunicare si de prezentare; bun organizator, capacitatea de a selecta si ierarhiza prioritatile, capacitatea de a lucra sub presiune cu respectarea unor termene limita, capacitatea de a lucra cu succes in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • se ofera un pachet motivant
  • autoturism, laptop, telefon
  • pachet de bonusare motivant si inovativ pentru piata din Romania.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?