REPREZENTANT MEDICAL CHC_IS SV BT

STADA Romania este o companie farmaceutica cu portofoliul vast de medicamente generice si OTC. De peste 120 de ani, compania STADA vine în sprijinul comunitatii medicale și al pacienților cu produse de cel mai înalt nivel calitativ.

Post – Reprezentant medical CHC - perioada determinata

Cerinte:

- studii superioare finalizate (studiile in domeniul medical constituie avantaj);

- minimum 3 ani experienta in promovare medicala;

- foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;

- orientare catre client si centrare pe rezultate;

- impact si putere de convingere;

- dorinta de autodepasire asociata cu foarte buna capacitate de a asimila noi informatii;

- abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);

- permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari

- limba engleza nivel mediu

Responsabilitati:

• promovarea produselor din portofoliu si a imaginii companiei catre medicii si specialistii din domeniul medical din zona alocata, in conformitate cu planul de promovare si strategia de marketing;

•realizarea obiectivelor cantitative si calitative stabilite de Companie

•initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu specialistii din domeniul sanatatii de pe zona arondata;

•organizarea de prezentari, mese rotunde si simpozioane locale;

•monitorizarea atenta a pietei farmaceutice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;

•intocmirea rapoartelor solicitate de catre Companie

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • mediul de lucru atractiv si provocator intr-o companie in plina faza de crestere
  • integrarea intr-o echipa tanara si profesionista
  • salariu motivant si bonusuri de performanta
  • training de specialitate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STADA M&D pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STADA M&D pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STADA M&D locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?