Reprezentant Medical - domeniul stomatologic

Expand Health Romania angajeaza 4 Reprezentanti Medicali, pentru un portofoliu de implanturi dentare si produse adiacente – aparate si truse de chirurgie.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta anterioara in domeniul stomatologiei sau implantologiei de minimum 1-2 ani;
  • Cunostinte in domeniul dental;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
  • Autonomie si abilitati de organziare;
  • Orientare catre client si centrare pe rezultate;
  • Putere de convingere;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
  • Abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:

  • Vanzarea de implanturi dentare si produse adiacente – aparate, truse de chirurgie etc, catre medici stomatologi si clinici de profil;
  • Promovarea si vanzarea de cursuri pentru medici stomatologi;
  • Reprezentarea companiei la cursuri, congrese, expozitii si evenimente;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari;
  • Monitorizarea pietei stomatologice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;

Beneficii:

  • Bonus din vanzari;
  • Masina + telefon;
  • Program de lucru flexibil;
  • Autonomie in crearea rutelor;
  • Asigurare stomatologica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?