Reprezentant Medical in locatiile B, BV si TM

Salar brut
900 - 1300 €

Candidatul ideal:

  • absolvent de studii superioare (studiile medicale sau conexe reprezinta un avantaj);
  • experienta minima in promovarea medicala este considerata un plus;
  • abilitati de comunicare si prezentare bine dezvoltate;
  • buna capacitate de invatare si organizare;
  • capacitatea de a asimila rapid termeni medicali si farmaceutici;
  • buna cunoastere a limbii engleze;
  • disponibilitatea de a desfasura activitate de teren;
  • nivel bun de operare PC;
  • permis de conducere cat. B si experienta de min 1 an in trafic.

Descrierea jobului

  • promovarea produselor din portofoliu catre medici de familie, medici specialisti si farmacii;
  • respectarea numarului zilnic de vizite si target-ului de clienti agreat;
  • reprezentarea imaginii companiei in piata farmaceutica;
  • indeplinirea obiectivelor individuale si contribuirea la realizarea obiectivelor companiei;
  • participarea si/sau organizarea de evenimentele medicale;
  • initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii;
  • pregatirea saptamanala a planurilor de vizite si activitati;
  • raportarea zilnica si saptamanala a activitatii catre managerul direct.

Beneficii

  • salariu motivant, tichete de masa si sistem de bonusare;
  • traininguri de pregatire profesionala;
  • instrumente de lucru: telefon, tableta, masina;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?