Reprezentant Medical - locaţia Bucureşti

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate (studiile medicale reprezintă un avantaj);
  • Experienţă în promovare medicală de minim 1 an;
  • Excelente abilităţi de comunicare, prezentare şi relaţionare;
  • Capacitate de asimilare informaţii noi;
  • Foarte bune abilităţi de prezentare a produselor;
  • Orientare către client şi rezultate;
  • Permis auto categoria B - experieţă în trafic.

Descrierea jobului:

  • Promovarea produselor şi a imaginii companiei în zona alocată, conform target-ului agreat de clienţi (medici şi farmacişti);
  • Pregătirea saptămânală a planurilor de vizite şi activităţi;
  • Implicarea în organizarea şi susţinerea evenimentelor medicale pentru medici şi farmacişti;
  • Raportarea saptămânală a activităţii către management-ul companiei;
  • Administrarea eficientă a zonei alocate.

Beneficii:

  • Mediu de lucru profesionist şi competitiv, care te ajută să te dezvolţi;
  • Pachet salarial motivant + tichete de masă + bonusuri de performanţă;
  • Instrumente de lucru necesare (automobil, laptop, mobil);
  • Programe de pregătire profesionale.

* Odata cu aplicarea CV-ului tau la acest job, esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal de catre Expand Health Roumania, conform noului Regulament Europeanprivind protectia datelor personale, in vigoare din data de 25 mai 2018. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Toate aplicaţiile vor fi tratate cu maximă confidenţialitate. Numai candidaţii eligibili vor fi contactaţi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?