Reprezentant Medical - perioada determinata

Candidatul ideal

- Absolvent studii universitare (Facultatea de Medicina, Stomatologie sau facultati similare constituie un avantaj);
- Experienta in promovare medicala - minim1 ani;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Orientare spre atingerea obiectivelor;
- Entuziasm, spirit intreprinzator;
-Ccunostinte operare PC: Word, Excel, Power Point;
- Carnet conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

- Realizeaza vizitele la medici pentru promovarea produselor din portofoliu, in conformitate cu planificarea saptamanala, strategiile de marketing si strategiile medicale;
- Stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- Identifica si exploateaza oportunitatile de piata;
- Participa la conferinte, congrese, simpozioane de specialitate si intocmeste rapoartele aferente.

*Contractul de munca este pe perioada determinata de 22 de luni.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MagnaPharm Marketing & Sales Romania S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MagnaPharm Marketing & Sales Romania S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MagnaPharm Marketing & Sales Romania S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?