Reprezentant Medical - promovare premium brand

Important: Cautam profesionisti cu experienta in promovare medicala si farmaceutica din orasele mentionate mai jos, dispusi sa se deplaseze pe zona alocata (3-4 judete).

Locatii vizate:

Iasi, Timisoara, Piatra Neamt,

Bucuresti, Constanta, Brasov, Craiova si Cluj Napoca.

Responsabilitati:

• Indeplinirea obiectivelor lunare de promovare;

• Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu medicii si farmaciile din zona alocata;

• Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici;

• Vizite la clienti pe zona alocata;

• Urmarirea iesirii prescriptiilor din partea medicilor vizitati;

• Incheierea de relatii/parteneriate cu farmaciile in care medicii umeaza sa prescrie;

• Documentatie privind fise de produse ce vor intra in promovare medicala – (fise de produse/ materiale de marketing);

• Respectarea programului de lucru si al touring planului;

• Intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte:

Este important sa aveti experienta in promovare medicala si in farmacii;

• Contacte si cunostinte pe diferite specialitati medicale: urologie, ginecologie, pediatrie, dermatologie, endocrinologie, pediatrie, medicina de familie etc.;

• Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;

• Studii de biochimie, farmacie, nutritie – reprezinta avantaj;

• Disponibilitate la deplasari pe zona alocata;

• Carnet auto categoria B.

Oferta:

• Contract de munca stabil;

• Logistica necesara oferita de companie;

• Pachet salarial motivant;

• Bonusuri in functie de realizari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la QLT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la QLT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are QLT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?