Reprezentant medical

CANDIDATUL IDEAL:

  • studii medii/superioare;
  • experienta de minim 2 ani într-un post de agent vanzari in domeniul medical/farma si in distributie activa, pe piata traditionala;
  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliu, capacitate rapida de decizie;
  • personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
  • spirit de organizare, planificare, control;
  • integrare si lucru in echipa;
  • flexibilitate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa;
  • atasament fata de valorile companiei;
  • cunostinte operare PC, tableta. Sistem Android, Windows, Microsoft Word si Excel, Internet;
  • permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • Crearea, mentinerea si gestionarea relatiilor comerciale cu clientii;
  • Realizarea planului de vanzari si incasari pe zona alocata;
  • Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului;
  • Prospectarea continua a pietei si identificarea potantialiilor clienti;
  • Monitorizarea pietei si propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
  • Intocmeste rapoarte de vanzari sau alte raporte specifice activitatii;
  • Ofera consultanta de specialitate clientilor din portofoliu sau suport in efectuarea de demonstratii de aplicare a produselor;
  • Actualizarea bazei de date.

Beneficii:

  • O echipa tanara unde nu o sa te plictisesti si unde te vei simti ca intr-o familie;
  • Provocari profesionale;
  • Vei face parte dintr-un proiect in continua crestere;
  • Mediu de lucru placut;
  • Salariu si comision atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cube Medica pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cube Medica pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cube Medica locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?