Reprezentant Ofertare - materiale de construcții

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare: inginer /Constructii, Instalatii

• Experienta in utilizarea calcul tabelar etc;
• Experienta in vanzari a materialelor de constructii
• Disponibilitate pentru deplasari ;
• Prezenta agreabila si comunicativa
• Atitudinea independenta si responsabila.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

* Furnizarea de informaţii privind produsele comercializate;
* Oferirea de consultanță tehnică;
* Prezentarea și promovarea produselor, prin realizarea de
oferte pentru clienții potentiali și cei existenti;
* Evaluarea nevoilor clienților și propunerea de soluții diverse;
* Ofera suport pentru echipa de vanzari din diverse zone ale
tarii;
* Furnizarea de detalii tehnice și informatii despre produse;
* Transmiterea ofertelor și mentinerea relatiei cu clientul pe
parcursul ofertării;

DESCRIEREA COMPANIEI:
SIPEX COMPANY este de 22 de ani in distributia materialelor pentru constructii si finisaje in constructii, in acordarea de consultanta si asistenta tehnica de specialitate. Dispunem de 12 centre logistice ale carei activitati se desfasoara in cadrul a doua departamente: departamentul de vanzari pentru piata de retail si departamentul de vanzari in piata de“ business to business“ (clienti finali, firme de constructii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SIPEX COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SIPEX COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SIPEX COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?