Reprezentant Tehnic & Vanzari Horeca

Candidatul ideal :

- studii medii/ superioare,studii tehnice reprezinta un avantaj

- experienta in domeniu tehnic,service espressoare profesionale si echipamente auxiliare

- bune abilitati de comunicare si relationare,lucrul in echipa

- permis conducere

- peste 1 an experienta in Service/ Reparatii,Specialisti / Tehnicieni

- bun vanzator cu abilitati in domeniu vanzarilor Horeca ( cafea,consumabile )

Descrierea jobului :

- operatiuni de service espressoare

- deplasare pe teren la solicitare de service

- asigura consiliere tehnica si training in locatii

- studierea documentatiei de service din departament pentru rezolvarea competenta a problemelor de service aparute

- vanzare produse Horeca catre clienti existenti ( vanzare/incasare )

Oferim :

- pachet salarial atractiv

- posibilitatea dezvoltarii profesionale si personale

- servicii si asigurare medicala completa

- prime de Pasti si de Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?