Reprezentant tehnic comercial

IMPRO este producator si distribuitor de sisteme de invelitori metalice de acoperis, panouri sandwich, fatade si solutii de sistem pentru constructii industriale si civile.
- Adresa: DN, km 8+550 m, Parc industrial Incontro, Timisoara

RESPONSABILITATI:

-intocmeste necesar de materiale ( panouri sandwich si accesorii aferente constructiei );

-asigura suport tehnic reprezentantilor de vanzari si clientilor;

CERINTE:

-studii superioare tehnice (constituie avantaj);

-cunostiinte AutoCAD,Ms Office;

-aptitudini de planificare, organizare şi control al activităţii;

-persoana sociabila, comunicativa, activa, dinamica si organizata, capabila sa lucreze in echipa;

-limba engleza constituie avantaj;

-experienta nu este necesara;

BENEFICII:

-un mediu de lucru modern şi dinamic;
-salariu motivant;

-tichete de masa;

-posibilitate de dezvoltare profesionala;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMPRO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?