REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

Candidatul ideal

SA INTELEAGA TERMENI TEHNICI. ATENTIE E IMPORTANT!!!
Inteligent, Proactiv si cu mult entuziasm
Sociabil cu un zambet frumos
Experienta in vanzari
Sa stii sa lucrezi foarte bine cu calculatorul
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Constituie avantaj daca ai mai desfasurat proiecte de vanzare echipamente
Capacitatea de a se auto organiza

Practica un time management eficient

Inteligenta sociala dezvoltata

Abilitati bune de comunicare

Absolvent al unor cursuri  de vanzari

Absolvent al unor cursuri de negociere

Capacitate de focus pe oportunitati si analiza critica a situatilor cu adevarat profitabile

Capacitate dobandita in urma cursurilor absolvite de a negocia si cere inchiderea afacerii.

Descrierea jobului

  • Organizarea workshop-urilor tematice si demonstrative cu aplicatie practica pe echipamente
  • Deplasare in Romania. In medie 3-4 zile / saptamana.
  • Mentine legatura activ cu potentiali clienti cat si cu clientii actuali
  • Desfasoara activitati sociale impreuna cu clientii menite sa-i fidelizeze pe acestia.
  • Identifica noi proiecte si noi oportunitati de business
  • Respecta politica de marketing a firmei impreuna cu colegii
  • Compune oferta tehnica o sustine si o prezinta clientilor
  • Ofertele tehnice se obtin prin elaborarea unor calcule de baza privind echipamentele
  • Ajuta la imbunatatirea strategiei de pozitionare activa a firmei
  • Negociaza liber si vinde.
  • Inregistreaza activitatea in CRM si ofera rapoarte de activitate

Vei primii:

  • Masina de servici
  • Echipament IT
  • Procent din vanzari + salariu fix.
  • Asigurare sanatate impotriva accidentelor

Descrierea companiei

Firma Recondis a luat finta in anul 2012. Vine ca un raspuns pentru cererea pietei de a fi flexibila, mobila si prezenta 24 h. Astfel in colaborare cu partenerii nostri producem tehnica inovativa superior tehnologic pentru colectarea si procesarea deseurilor reciclabile precum:

  • Prese mobile pentru balotat reciclabile
  • Prese de balotat automate pentru materiale reciclabile
  • Autogunoiere cu transfer mobil multitruck pentru colectarea selectiva
  • Statii pentru sortare materialelor reciclabile
  • Prese orizontale pentru balotat carton si pet-uri
  • Prese Gigantis TR200 pentru balotat folie

Datorita experientei acumulate si a investilor efectuate in infrastructura de service asiguram mentenanta echipamentelor, service post garantie si reconditionari de echipamente. Echipele noastre mobile de service sunt active 24 din 24 pentru asistenta operare echipamente.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RECONDIS TECHNOLOGY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RECONDIS TECHNOLOGY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RECONDIS TECHNOLOGY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?