Reprezentant tehnic si comercial

Cerinte:

- Excelente abilităţi de comunicare si negociere, capacitate de coordonare, organizare şi planificare, dinamism, flexibilitate, iniţiativă, spirit de echipă;
- Experienţă în vânzări min 2 ani (preferabil în același domeniu)
- Cunoştinţe tehnice şi practice relevante în domeniul sculelor pentru lemn (reprezintă avantaj);
- Studii superioare absolvite;
- Cunoştinţe operare PC;
- Orientare catre clienti si pentru indeplinirea obiectivelor companiei;
- Cunoaşterea limbii engleze (avantaj).

Responsabilitati:

- Promovează portofoliul de produse şi servicii ale companiei;
- Mentine si dezvoltă portofoliul de clienți;
- Dezvoltă în permanenţă, zona de activitate arondata;
- Identifica si prospecteaza piata din zona arondata pentru atragerea de noi clienti;
- Disponibilitate pentru munca de teren;
- Se deplaseaza la sediul clientilor, oferă suport tehnic si solutii tehnice pentru cerintele acestora;
- Preia si prelucreaza comenzile primite de la clienti;
- Indeplineşte obiectivele de vânzări şi încasări.

Beneficii:

-Salariu motivant
-Tichete de masa
-Asigurare medicala in sistem privat
-Telefon
-Training

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ASCO TOOLS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ASCO TOOLS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ASCO TOOLS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?