Reprezentant tehnic vânzări instalatii electrice

Responsabilităţi:

menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii actuali;
prospectarea pieţei si găsirea de clienţi noi;
întocmirea de oferte tehnico-economice;
monitorizarea concurenței;
realizarea target-ului lunar de vânzări şi încasări;
organizarea şi urmărirea contractului până la finalizarea acestuia;
colaborarea cu celelate departamente din cadrul firmei pentru realizarea obiectivelor.

Cerinţe:

studii superioare tehnice (de preferat electrotehnică, instalații, automatizări);
experienţă în vânzări de instalații tehnice (vindem instalații electrice de curenți slabi “la cheie”);experiența în sisteme electronice de securitate sau instalații electrice constituie un avantaj;
cunoştinţe solide operare PC, MS Office;
cunoştinţe de limba engleză, nivel avansat;
carnet de conducere: categ. B;
disponibilitate la deplasări;
bune abilităţi de comunicare şi organizare.

Oferta noastră:

pachet salarial atractiv;mediu de lucru profesional;bonusuri în funcție de vânzări;
oportunităţi de dezvoltare a carierei;traininguri de specialitate;
maşină de serviciu, telefon mobil, PC;
bonuri de masă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ICCO Systems srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ICCO Systems srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ICCO Systems srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?