Reprezentant tehnic

Cerinte:

  • studii superioare tehnice;
  • experienta in acordarea de suport tehnic pentru furnizarea si instalarea materialelor pentru hidroizolatii;
  • cunostinte operare PC, MS Office, Autocad;
  • limbi straine: lb. engleza nivel avansat;
  • permis auto categoria B;
  • abilitati de comunicare, planificare si spirit de echipa;
  • disponibil la munca de teren, deplasari in tara si strainatate.

Descrierea postului:

  • propune solutiile tehnice pentru lucrari de hidroizolatii cu materialele promovate de companie;
  • realizeaza calcule de cantitati necesare ofertarii;
  • realizeaza documentatii tehnice suport pentru realizarea promovarii si vanzarii;
  • se asigura ca toate solicitarile primite sunt rezolvate si comunicate la timp;
  • acorda consultanta tehnica privind utilizarea materialelor si punerea acestora in opera;
  • acorda suport tehnic in cadrul prezentarilor de produse;
  • se informeaza  asupra produselor similare existente pe piata (denumire, companii, punere in opera, comportament in timp, etc.) si intocmeste analiza comparativa cu produsele proprii comercializate;
  • participa la pregatirea documentatiei de prezentare a produselor, mostrelor, fiselor tehnice si a altor materiale;
  • participa la expozitii, simpozioane, conferinte, work–shop-uri  etc.

Beneficii:

  • salariu fix;
  • abonament servicii medicale la clinica privata;
  • masina, laptop si telefon de serviciu
  • programe de instruire si dezvoltare (exemplu – traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?