Reprezentant Telesales (Bucureşti)

Eşti o persoană comunicativă?

Iţi place să vorbeşti la telefon?

Iţi place să înveţi lucruri noi?

Cauţi, nu doar un loc de muncă, ci şi un start frumos pentru cariera ta profesională?

Dacă răspunsurile tale la aceste întrebări sunt pozitive, suntem nerăbdători să te cunoaştem!

Alătură-te echipei noastre!

Căutăm colegi pentru postul de Reprezentant TELESALES

Ce presupune postul?

Promovarea şi vȃnzarea, prin telefon, a produselor BRD Finance.

BENEFICII

  • oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţă cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
  • salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
  • program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
  • asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
  • asigurare de viaţă: Ne interesează protejarea şi siguranţa ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
  • transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu / Piaţa Presei Libere până la sediul BRD Finance: Încurajăm mersul pe jos, dar îţi oferim alternative.
  • mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!

RESPONSABILITĂȚI

  • Contactează telefonic potenţialii clienţi şi identifică, în cadrul apelului telefonic, nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vȃnzare produsele BRD Finance care se potrivesc nevoilor exprimate;
  • Înregistrează în baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat şi acţiunile viitoare în legătură cu clientul respectiv, în conformitate cu procedurile interne;
  • Promovează, într-un mod profesionist, acțiuni de fidelizare a clienţilor.

CERINȚE

  • Abilităţi de comunicare şi prezentare
  • Abilitati de negociere şi putere de convingere
  • Cunoştinţe operare PC (Word, Excel, Outlook)
  • Orientare către rezultat
  • Orientare către client
  • Abilităţi de organizare şi gestiune a timpului
  • Capacitate de asimilare rapidă a informaţiilor noi
  • Spirit de echipă
  • Integritate şi încredere
  • Studii superioare, finalizate sau în curs
  • Experienţa pe un post similar presupune un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BRD FINANCE IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BRD FINANCE IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?