Reprezentant vanzari (agent) in Brasov

Candidatul ideal

Aplica daca:
- iti doresti sa lucrezi intr-o firma care vrea si poate sa ajunga lider de piata
- inveti repede
- esti obisnuit sa ai un target de vanzari lunar
- iti place sa discuti cu oamenii si poti avea o atitudine pozitiva fata de clienti, indiferent de modul lor de a fi
- iti place sa iti planifici activitatea si nu agreezi sa intarzii la intalniri
- iti place sa te autoevaluezi, cu scopul de a-ti imbunatati activitatea si cunostintele
- ai carnet de conducere B curat

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Identificarea, contactarea, atragerea potentialilor clienti (medici stomatologi / tehnicieni dentari) din Brasov si imprejurimi.
- Mentinerea si marirea numarului de clienti
- Promovarea produselor si imaginii firmei
- Livrarea in timp util a comenzilor
- Cresterea vanzarilor pe zonele alocate, realizarea targetelor
- Incasarea soldurilor

Avem pregatit pentru tine:
- un program de training, astfel incat sa ajungi un profesionist in domeniu
- salariu fix + BONUSURI, care cresc proportional cu performantele atinse
- telefon & tableta
- masina

Descrierea companiei

Terra Dent ste unul dintre cei mai importanti dealeri de materiale stomatologice din Romania, cu peste 25 de ani de experienta si prezenta pe piata. Prin creșterea constantă și organică anuală am reușit să ajungem la o poziție de vârf în ceea ce privește cota de piață, gradul de conștientizare și popularitate a numelui nostru. Noi nu vindem produse, ci oferim soluții.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Terra Dent srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Terra Dent srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Terra Dent srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?