Reprezentant vanzari anvelope

Angajam Reprezentant vanzari, DOAR CU EXPERIENTA IN VANZARI ANVELOPE!   in TIMISOARA

Responsabilitati:
- Participa efectiv la procesul de vanzare.
- Asigura derularea procesului de vanzare in cele mai bune conditii.
- Prezinta si promoveaza produsele - Intocmeste actele necesare vanzarii.
- Invata produsele si caracteristicile tehnice.
- Promoveaza in mod profesionist imaginea firmei.
- Se implica in realizarea obiectivelor trasate de catre superior.
- Raspunde de calitatea si promptitudinea serviciilor executate.

Cerinte:
- DOMICILIUL STABIL IN TIMISOARA.
- EXPERIENTA IN VANZARI ANVELOPE.
- ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE.
- Persoana flexibila si matura.
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
- Abilitate de a stabili relatii cu oamenii.
- Capacitatea de a lucra in echipa.
- Capacitate de a relationa usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute.
- Abilitate de a-si atinge obiectivele.
- Persoana inteligenta, dinamica, meticuloasa si rezistenta la stres.
- Fire responsabila, capacitate de respectare a sarcinilor stabilite.
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

 Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariul FOARTE ATRACTIV se discuta în cadrul interviului de angajare. NUMAI PERSOANELE SELECTATE VOR FI CONTACTATE TELEFONIC.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RALSI-ANT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RALSI-ANT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RALSI-ANT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?